Pengedar Bebas
EXE Regina & Tom Cincala, NMD
Lifestyles Logo
Selamat Datang ke myintrasite

Ini adalah perjalanan Lifestyles saya

Executive Director
Regina & Tom Cincala, NMD
Wilayah: EUROPE/AMERICA/ASIA Telefon: +420 777 131 269 Emel: cincalova@volny.cz
mystory
Hi. I warmly welcome you to the world of INTRA Lifestyles!

Since 1998, I have noticed the positive effects of Intra not only on my health but also on the health of all the people around me.

If you would like to learn more about how Intra can benefit your health, fitness, and vitality, please do not hesitate to contact me. I offer full support and advice to my business partners. Are you looking for passive income and an interesting application? Are you interested in cooperation in creating an online business at an international level? Do not hesitate to contact me. You can join online at https://www.myintrasite.com/intrablend/eu-en/photos click on JOIN NOW.

If you click on Purchase, you can order Intra JUICE online for your home. If you are interested in a discount and experience - click on SHOP - https://www.myintrasite.com/intrablend, or JOIN ONLINE where I offer a 10% - 30% discount.

Also, check out the VIDEOS and pictures about Intra that I uploaded for you at https://www.myintrasite.com/intrablend/eu-en/photos

Thank you for your time and interest in Lifestyles Intra!

Do You like to know more pieces of information? Let's CHAT. Send me your email and I will invite You to GOOGLE MEET online.

Regina Cincala, NMD www.intra-lifestyles.eu

This Is My Intra Story:

https://youtu.be/lHxGJvkjo9M

Můj příběh O Intře Lifestyles kanadském bylinném toniku, jsem se poprvé doslechla v roce 1997 a zaujala mne, protože jsem v roce 1993 onemocněla tetanií a únavovým syndromem, které bylo obtížné léčit. Lékaři mne vždy posílali na neurologii, nicméně veškeré neurologické vyšetření bylo vždy negativní. Vždy předepsali léky, které zabraly jen krátkodobě a začala jsem na nich být závislá, nemluvě o tom, že měly negativní vedlejší účinky. Bolela mne často hlava, byla jsem malátná, bez chuti do života a pod..

Řešením bylo hledat alternativní cestu léčby a změnit životní styl. Vyzkoušela jsem desítky různých metod, doplňků stravy a léčitelů. Nakonec jsem díky bohu a podpoře mé rodiny vše zvládla.

V roce 1997 mi manžel koupil k narozeninám tři Intry. Nejprve jsem byla nedůvěřivá, ale po pěti měsících užívání se můj zdravotní stav začal konečně zlepšovat. Dnes po mnoha letech mohu konstatovat, že to bylo to nejlepší rozhodnutí. Intra mi doslova zachránilaživot. Našla jsem ten pravý recept na pevné zdraví. Intru užívám dodnes.

K Intře také užívám další výrobky Lifestyles: Fytoživiny a antioxidanty se selenem - Nutria a FiberLife.

Lifestyles nabízí také skvělou příležitost v oblasti poradenství zdravého životního stylu a pro ty, kteří chtějí být zdraví a úspěšní, cestu jak mít Intru pro Vás a Vaše blízké za velmi výhodné ceny. Slevu až 30% lze získat díky registraci kliknutím na " Přidejte se nyní" vpravo na horní liště.

Pokud si chcete Intru jen objednat beze slevy, klikněte na "Nákup" - vpravo na horní liště.

Pro více informací mne kontaktujte, ráda vše vysvětlím. Více o Intře naleznete na www.intra-lekarna.cz. Podívejte se na má VIDEA na http://myintrasite.com/intrablend/

S pozdravy a přáním pevného zdraví, toho nejcennějšího co máme...

Vaše Regina
HUBUNGI SAYA

Dengan Lifestyles, anda akan mendapat manfaat daripada perniagaan yang dibina atas industri produk kami yang terkemuka.

Intra
Intra mempunyai rasa yang menyenangkan, formula proprietari dari 23 ekstrak botani yang telah diuji oleh masa dan dipercayai dapat membekalkan badan dengan antioksidan dan lain-lain nutrien meningkatkan khusus untuk setiap ekstrak herba.
Nutria
Nutria adalah suplemen antioksidan yang dirumuskan dengan buah- buahan dan sayur-sayuran, ekstrak tumbuhan, vitamin C dan selenium untuk mengekalkan kesihatan anda.
Dasar Privasi Dalam Talian | Syarat Penggunaan
Penafian: Tiada tuntutan terapeutik yang diluluskan. Hasil produk dan pendapatan mungkin berbeza.
© 2024 Lifestyles International Holdings Corporation. Hak Cipta Terpelihara.
Lifestyles merupakan Ahli United States Direct Selling Association (DSA)
Lifestyles Asia Pacific Malaysia Sdn Bhd 263227-V AJL93337 / KKLIU 1335/2018
DSA